Toaletní stolek Nr. 2
dřevo bukové, ohýbané, mahagonem mořené, čyři projmuté nohy nesou kruhovou desku se zásuvkou, nad deskou výklopné oválné zrcadlo, Thonet, značeno nálepkou, návrh před 1885, zhotoveno 1885 - 1911, restaurovaný stav, doplněné zrcadlo, chybí svícny na bocích zrcadla (Zí)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Toaletní stolek Nr. 2
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |